Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200037696.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

9 80

Përfshinë TVSH 18%

12,20 €
Ju kurseni: 2,40 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem janë të dizajnuara për rehati dhe stil. Ato janë të disponueshme në ngjyrë të bardhë dhe ofrojnë një ndjesi të lehtë dhe të butë falë përbërjes së tyre nga pambuku dhe modal.

Me një gamë madhësish nga S deri në XL, këto të brendshme përshtaten për çdo trup. Janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë mbështetje të mirë.

Materiali modal i përdorur në prodhimin e tyre është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron, duke i bërë ato zgjedhje ideale për meshkujt që kërkojnë cilësi dhe komfort.

  • Ngjyrë: Të bardha
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Përbërja e materialit: 50% pambuk, 50% modal
  • Lloji i materialit: Modal
  • Rehati dhe stil në një produkt
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë