Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200033844.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 40

Përfshinë TVSH 18%

18,00 €
Ju kurseni: 3,60 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj Erdem janë të dizajnuara për atletët dhe ofrojnë rehati të lartë gjatë aktiviteteve sportive.

Disponohen në ngjyrat e zeza, të bardha dhe të hirta, dhe janë të disponueshme në madhësitë nga S deri në XL.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke siguruar një ndjesi të butë dhe elastike falë llojit të pëlhurës Lycra Single Jersey.

  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL
  • Ngjyra: E zezë, e bardhë, e hirtë
  • Përbërja e materialit: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i pëlhurës: Lycra Single Jersey
  • Dizajnuar për aktivitete sportive
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë