Blej tani

status:

Maicë me mëngë të gjata për meshkuj Erdem, e zezë

Numri i produktit: HPG-200033025.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

18 00

Përfshinë TVSH 18%

20,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

10 %

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë me mëngë të gjata Erdem është e përshtatshme për çdo stinë dhe ofron një ndjesi rehatie dhe stil.

Prodhimi nga përbërja e pëlhurës me 92% pambuk dhe 8% elastan siguron qëndrueshmëri dhe fleksibilitet.

Maica është e disponueshme në ngjyrat klasike si e zezë, e bardhë dhe gri, dhe në madhësi nga M deri në XL.

  • Materiali: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i pëlhurës: Lycra Single Jersey
  • Ngjyrat: e zezë, e bardhë, gri
  • Madhësitë: M, L, XL
  • Stili: Slim Fit për meshkuj
Detajet
Gjinia: Mashkull