Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, të larta në bel

Numri i produktit: HPG-200032784.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

6 40

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet femra Erdem janë të dizajnuara për t'ju ofruar komoditet dhe stil. Ato janë të larta në bel dhe janë të prerë me lazer për një pamje të pastër dhe të qetë.

Materiali përbëhet nga 80% najlon dhe 20% elastan, duke siguruar një ndjesi të lehtë dhe të butë kundër lëkurës. Madhësitë e disponueshme variojnë nga S deri në L, duke u përshtatur nevojave të ndryshme të trupit.

Ngjyra e bardhë e të brendshmeve ofron një pamje klasike dhe të thjeshtë, e cila mund të kombinohet lehtësisht me çdo lloj veshjeje.

  • Dizajn i lartë në bel për komoditet maksimal
  • Prerje me lazer për një pamje të qartë
  • Material: 80% najlon, 20% elastan
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL
  • Ngjyra: E bardhë
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë