Blej tani

status:

Të brendshme për femra Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200029303.6
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

16 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 27.04.2024 deri 29.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbyer dhe modal, duke ofruar një kombinim të rehatshëm dhe qëndrueshëm.

Ky produkt është pa tela dhe ka tre kapëse, që sigurojnë një mbështetje të mirë dhe një përshtatje të përsosur.

Disponueshme në madhësi nga 85 deri në 100, këto të brendshme janë ideale për përdorim të përditshëm.

  • Materiali: 50% Pambuk, 50% Modal
  • Lloji i materialit: Modal
  • Pa tela dhe me tre kapëse
  • Ngjyra: E bardhë
  • Madhësitë e disponueshme: 85, 90, 95, 100
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë