Blej tani

status:

Maicë me butona Erdem për meshkuj, e bardhë

Numri i produktit: HPG-200028878.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

23 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica me butona nga Erdem është e përshtatshme për meshkuj dhe vjen në ngjyrat e bardhë, e zezë dhe gri.

Ky produkt ofrohet në madhësi të ndryshme nga S deri në XXL për të përmbushur nevojat e të gjithë klientëve.

Maica është e bërë nga 100% pambuk, duke ofruar komoditet dhe qëndrueshmëri në përdorim.

  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: Camisole
  • Madhësitë në dispozicion: S, M, L, XL, XXL
  • Ngjyrat: E bardhë, e zezë, gri
  • Stili: Maicë me butona për meshkuj
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë