Blej tani

status:

Maicë Polo për Meshkuj Erdem, e bardhë

Numri i produktit: HPG-200027859.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

16 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica Erdem për meshkuj me qafë polo është një zgjedhje e shkëlqyer për një pamje të thjeshtë dhe elegante. E bardhë në ngjyrë, kjo maicë është e përshtatshme për të gjitha rastet dhe kombinimet.

Prodhimi nga 100% pambuk garanton komoditetin dhe qëndrueshmërinë gjatë përdorimit të përditshëm. Madhësia e disponueshme nga M deri në XXL u mundëson të gjithëve të gjejnë përputhjen e duhur për trupin e tyre.

Maica ka përmasat e manekinit si më poshtë: Gjatësi: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm, dhe madhësia e produktit të veshur nga manekini është M.

  • 100% pambuk për maksimal komoditet
  • Ngjyrë e bardhë, e lehtë për tu kombinuar
  • Madhësi nga M deri në XXL
  • Qafë polo për stil klasik
  • Përmasat e manekinit të detajuara për zgjedhje më të lehtë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë