Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200027062.1
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pambuku me elastan për rehati maksimale.

Disponohen në ngjyrat e bardhë, të zezë dhe gri, duke ofruar një gamë të gjerë për çdo preferencë.

Madhësitë variojnë nga S deri në XXL, duke u përshtatur nevojave të ndryshme të trupit.

  • Përmbajtja e materialit: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Rehati dhe përshtatje në çdo lëvizje
  • Ngjyrat: e bardhë, e zezë dhe gri
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, XXL
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë