Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200022955.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë rehati maksimale.

Janë të disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe të hirit.

Madhësitë variojnë nga S deri në XXL për t'u përshtatur me nevojat e ndryshme.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke siguruar një ndjesi të butë dhe elastike.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili ofron një qëndrueshmëri të lartë dhe komoditet.

  • Materiali: 92% pambuk, 8% elastan
  • Ngjyrat: E zezë, e bardhë, e hirit
  • Madhësitë: S, M, L, XL, XXL
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Rehati dhe qëndrueshmëri në përdorim
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë