Blej tani

status:

Të brendshme termike Erdem për meshkuj, ngjyrë ekrë

Numri i produktit: HPG-200021701.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

19 00

Përfshinë TVSH 18%

22,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

14 %

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet termike Erdem janë të dizajnuara për të ofruar ngrohtësi dhe rehati gjatë ditëve të ftohta. Ato janë të disponueshme në ngjyrat e zezë dhe ekrë dhe vijnë në madhësi nga S deri në XXL.

Materiali përbëhet nga 48% viskozë, 48% poliester dhe 4% elastan, duke krijuar një pëlhurë të butë dhe elastike që përshtatet me lëvizjet e trupit.

Këto të brendshme termike janë ideale për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë mbrojtje dhe ngrohtësi pa shkaktuar ndjesinë e ngushtësisë falë pëlhurës me lycra viskozë.

  • Disponueshme në ngjyrat e zezë dhe ekrë
  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Përbërje e materialit: 48% viskozë, 48% poliester, 4% elastan
  • Pëlhurë e butë dhe elastike
  • Ideal për përdorim të përditshëm në ditë të ftohta
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Krem