Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, blu të errët

Numri i produktit: HPG-200016302.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pëlhura me përmbajtje 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar një kombinim të rehatshëm dhe elastik. Materiali Lycra Single Jersey siguron një ndjesi të butë dhe përshtatje të përkryer në trup.

Disponueshëm në madhësi të ndryshme nga M deri në XXL, këto të brendshme u përshtaten shumë mirë për meshkujt me dimensione të ndryshme trupore. Ngjyra blu e errët është klasike dhe e lehtë për t'u kombinuar me veshjet e tjera.

Manekini ka përmasat: Gjatësi: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm dhe vesh madhësinë M, që ju ndihmon të keni një ide më të qartë për si do të rrinë të brendshmet në trupin tuaj.

  • Materiali: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Lloji i pëlhurës: Lycra Single Jersey
  • Madhësitë në dispozicion: M, L, XL, XXL
  • Ngjyra: Blu e errët
  • Rehati dhe përshtatje ideale
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët