Blej tani

status:

Maice e brendshme për femra Erdem

Numri i produktit: HPG-200011660.13
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

9 60

Përfshinë TVSH 18%

12,00 €
Ju kurseni: 2,40 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maice për femra nga Erdem İç Giyim, të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Disponueshme në ngjyra të zeza, të bardha dhe ngjyrë lëkure.

Masat variojnë nga S deri në XXXL.

Materiali i prodhimit është 100% pambuk.

Lloji i materialit: Rrip.

Detajet
Gjinia: Femër