Blej tani

status:

Maicë për meshkuj Erdem, e bardhë

Numri i produktit: HPG-200011542.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

15 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica për meshkuj nga Erdem İç Giyim është e dizajnuar për të përshtatur trupin në mënyrë të përkryer. Vjen në ngjyrat e bardhë, e zezë dhe gri, duke ofruar një gamë të gjerë për të zgjedhur.

Madhësitë e disponueshme variojnë nga M deri në XXL, duke u siguruar që çdo person të gjejë madhësinë e duhur për veten. Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, i cili ofron komoditet dhe fleksibilitet gjatë gjithë ditës.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i njohur për qëndrueshmërinë dhe aftësinë për të ruajtur formën pas shumë larjesh.

  • Ngjyra: e bardhë, e zezë dhe gri
  • Madhësi: M, L, XL, XXL
  • Materiali: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Stil: Slim Fit që përshtatet me trupin
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë