Blej tani

status:

Hellonke të shkurtra për femra Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200009170.4
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Hellonke të shkurtra për femra nga marka Erdem İç Giyim. Të disponueshme në madhësi të ndryshme nga S deri në XL për të përshtatur nevojat e çdo gruaje.

Materiali përbëhet nga 95% pambuk dhe 5% elastan, duke ofruar një kombinim të rehatshëm dhe elastik. Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin e tij.

  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL
  • Ngjyra: E zezë
  • Material: 95% Pambuk, 5% Elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Marka: Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E zezë