Blej tani

status:

Të brendshme për djem Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200008356.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

6 20

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për djem nga marka Erdem janë të bëra nga 100% pambuk për rehati maksimale.

Disponueshëm vetëm në ngjyrë të bardhë dhe në madhësi për moshat 3 deri në 12 vjeç.

Materiali i të brendshmeve është ribanë, i cili ofron një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme për moshat 3-12 vjeç
  • Ngjyrë: E bardhë
  • Gjinia: Djem
  • Materiali: 100% Pambuk
Detajet
Gjinia: Djalë
Ngjyra: E bardhë