Blej tani

status:

Pantallona të gjata të brendshme për femra Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200008188.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

16 00

Përfshinë TVSH 18%

20,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pantallona të gjata të brendshme nga Erdem İç Giyim janë të përshtatshme për femra dhe vijnë në madhësi të ndryshme si M, L, XL dhe XL - XXL.

Janë të bëra nga pambuku dhe janë të rehatshme për t'u veshur çdo ditë. Ngjyra e tyre e bardhë dhe dizajni i thjeshtë i bëjnë ato të përshtatshme për t'u kombinuar me veshje të ndryshme.

Fabrica e përdorur është single jersey, e cila ofron një ndjesi të butë dhe komforti gjatë përdorimit.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: M, M - L, XL, XL - XXL
  • Ngjyra: E bardhë
  • Gjinia: Femra
  • Përmbajtja e materialit: Pambuk
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë