Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200008016.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 00

Përfshinë TVSH 18%

13,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

15 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pëlhura me përmbajtje 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar një ndjesi rehatie dhe përshtatje të shkëlqyer. Materiali Lycra Single Jersey është i butë dhe elastik, i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Me një gamë madhësish që varion nga M deri në XXL, të gjithë meshkujt mund të gjejnë madhësinë e duhur që u përshtatet më së miri. Modeli i të brendshmeve është klasik dhe i thjeshtë, me ngjyrë të bardhë që ofron një pamje të pastër dhe elegante.

Dimensionet e manekinit janë: Gjatësi: 188 cm, Bust: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm, dhe madhësia e produktit të veshur nga manekini është M, që tregon se të brendshmet përshtaten mirë dhe ofrojnë një pamje të bukur në trup.

  • Përbërje: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Lloji i pëlhurës: Lycra Single Jersey
  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL, XXL
  • Ngjyrë: E bardhë
  • Rehati dhe përshtatje për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë