Blej tani

status:

Të brendshme Erdem për meshkuj, ngjyrë vishnje

Numri i produktit: HPG-200006924.3
Disponueshmëria

6

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbyer dhe ofrojnë një ndjesi rehati dhe stil për meshkujt. Ata janë të disponueshëm në madhësi nga S deri në XXL, duke u përshtatur me nevojat e ndryshme të trupit.

Ngjyra e tyre vishnje dhe dizajni me printim i shtojnë një prekje unike, ndërsa përbërja 100% pambuk siguron një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës. Të brendshmet janë të dizajnuara për të qëndruar në vend pa shkaktuar ndjesi të pakëndshme.

  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: Single Jersey
  • Ngjyrë: Vishnje
  • Rehati dhe stil për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Vjollcë e errët