Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, me dantella

Numri i produktit: HPG-200003207.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

9 00

Përfshinë TVSH 18%

11,20 €
Ju kurseni: 2,20 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme femra Erdem janë të krijuara për të ofruar rehati dhe stil. Materiali përbërhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke siguruar një ndjesi të butë dhe elastike në të njëjtën kohë.

Me një dizajn të veçantë me dantella, këto të brendshme kombinojnë elegancën dhe komoditetin. Madhësitë e disponueshme variojnë nga S deri në XXL, duke u përshtatur nevojave të ndryshme të trupit.

Ngjyra e zezë e të brendshmeve Erdem shton një prekje të sofistikuar dhe mund të kombinohet lehtësisht me çdo lloj veshjeje.

  • Material: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Dizajn me dantella për pamje elegante
  • Ngjyra: E zezë
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E zezë