Blej tani

status:

Maicë V-Qafë për Meshkuj Erdem, e zezë

Numri i produktit: HPG-200002930.3
Disponueshmëria

9

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

15 20

Përfshinë TVSH 18%

19,00 €
Ju kurseni: 3,80 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë V-Qafë nga Erdem İç Giyim, e përshtatshme për përdorim si të brendshme.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar komoditet dhe elasticitet.

Disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe të hirit.

  • Madhësi në dispozicion nga M deri në XXL.
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey.
  • Ngjyra: E zezë.
  • Rekomandohet për meshkuj.
  • Dimensionet e manekinit: Gjatësi: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm, Madhësia e produktit: M.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë