Blej tani

status:

Shorce për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200001258.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

27 00

Përfshinë TVSH 18%

31,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

13 %

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shorcet për meshkuj Erdem janë të rehatshme dhe të përshtatshme për përdorim të përditshëm. Ata janë të bardha dhe vijnë në një gamë të madhësive nga S deri në XXL.

Modeli Weweus për meshkuj është i bërë nga një përzierje e pëlhurave që përfshin 65% pambuk, 30% poliamid dhe 5% elastan, duke ofruar një kombinim të qëndrueshmërisë dhe elasticitetit.

  • Madhësi të disponueshme: 2XL, L, M, XL
  • Përmbajtja e pëlhurës: 65% Pambuk, 30% Poliamid, 5% Elastan
  • Ngjyra: Të bardha
  • Gjinia: Mashkull
  • Dimensionet e manekinit: Gjatësia: 188 - Gjoksi: 99 - Beli: 80 - Ijët: 98 - Madhësia e produktit: M
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë