Blej tani

status:

Sutjena për femra Erdem, e bardhë

Numri i produktit: HPG-200000335.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

16 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Sutjena për femra nga marka Erdem është e përshtatshme për madhësi trupi nga 85 deri në 110. Ngjyra e saj është e bardhë dhe është e dizajnuar për të ofruar mbështetje dhe rehati.

Materiali i përdorur për këtë produkt është 100% poliester, i cili ofron një ndjesi të lehtë dhe të butë. Sutjena ka tela mbështetëse dhe mbyllje me tri kopaçe për një përshtatje të sigurt dhe të personalizuar.

Dimensionet e manekenit janë: Gjatësi: 177 - Bust: 87 - Bel: 65 - Ijë: 95 - Madhësia e produktit: M. Ky produkt është i disponueshëm në një gamë të gjerë madhësish për të përmbushur nevojat e ndryshme.

  • Madhësi të disponueshme nga 85 deri në 110
  • Materiali: 100% Poliester
  • Ngjyra: E bardhë
  • Me tela mbështetëse dhe mbyllje me tri kopaçe
  • Rehati dhe përshtatje ideale
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë