Blej tani

status:

Jelek për meshkuj Invicta

Numri i produktit: GIR-200018944.3
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Invicta
Madhësia

76 00

Përfshinë TVSH 18%

101,00 €
Ju kurseni: 25,00 €

25 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Invicta

Gjinia: M

Lloji: Jelek

 

DETAJE PËR PRODUKTIN

• Ngjyra: E gjelbër

• Mbërthimi: Me zinxhir

 

PËRBËRJA DHE MATERIALI 

• Përbërja: 100% poliester


Produkte të ngjashme