Blej tani

status:

Pallto për femra Jacqueline De Yong, bezhë

Numri i produktit: GIR-200017428.3
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Jacqueline De Yong
Madhësia

39 00

Përfshinë TVSH 18%

48,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

19 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Jacqueline De Yong

Gjinia: F

Lloji: Pallto

Sezoni: Vjeshtë/Dimër


DETAJE PËR PRODUKTIN

Ngjyra: Bezhë

Mëngët: Të gjata


PËRBËRJA DHE MATERIALI

Përbërja: 100% poliester

Larja: Të lahet në pastrim kimik


Produkte të ngjashme