Blej tani

status:

Xhemper për femra Only, i vjollcë

Numri i produktit: GIR-200017268.4
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Only
Madhësia

34 00

Përfshinë TVSH 18%

53,00 €
Ju kurseni: 19,00 €

36 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Only

Gjinia: F

Lloji: Xhemper

Sezoni: Vjeshtë / Dimër

 

DETAJE PËR PRODUKTIN

• Ngjyra: E vjollcë

• Mëngët: Të gjata

 

PËRBËRJA DHE MATERIALI 

• Përbërja: 75% akrilik, 25% najlon

• Larja: lahet me makinë në 30°


Produkte të ngjashme