Blej tani

status:

Numri i produktit: GIR-200016802
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Only

17 00

Përfshinë TVSH 18%

21,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

19 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Only

Gjinia: F

Lloji: Shallë

Sezoni: Vjeshtë / Dimër

 

DETAJE PËR PRODUKTIN

Madhësia: 205 X 40 X 0.2 cm


PËRBËRJA DHE MATERIALI 

• Përbërja: 100% poliester

• Larja: lahet me makinë në 30°

Detajet
Gjinia: Femër
Modeli: Me dizajn të shtypur
Ngjyra: E kaftë
Sezona: Vjeshtë - Dimër


Produkte të ngjashme