Blej tani

status:

Duks për meshkuj Dickies, i kaltër

Numri i produktit: GIR-200015594.1
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Dickies
Madhësia

45 00

Përfshinë TVSH 18%

62,00 €
Ju kurseni: 17,00 €

27 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brendi: Dickies

Gjinia: M

Lloji: Duks


DETAJE PËR PRODUKTIN

• Modeli: I thjeshtë

• Mëngët: Të gjata

• Sezona: Pranverë / verë


PËRBËRJA DHE MATERIALI

• Përbërja: 96% pambuk, 4% likër

• Larja: Të lahet në makinë larëse në 30°


Produkte të ngjashme