Blej tani

status:

Maicë për meshkuj Outhorn, bezhë

Numri i produktit: BSW-200021362.1
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Outhorn
Madhësia

13 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica nga Outhorn është një element bazë i gardërobës suaj. Maica me pambuk të frymëmarrjes dhe me printim modern do të shtojë një prekje të rehatshme dhe freski në stilin tuaj të përditshëm - qoftë sportiv apo më i rastësishëm.

  • Maicë për meshkuj nga Outhorn
  • Formë e rregullt
  • Qafë e rrumbullakët
  • Dizajn minimalist me printim origjinal
  • Material i frymëmarrjes dhe i këndshëm në prekje
  • I përshtatshëm për çdo ditë

Materiali dominant:

  • Pambuk

Ngjyra:

  • Bezhë e lehtë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Materiali: Pambuk
Ngjyra: Bezhë - krem
Sporti: Lifestyle


Produkte të ngjashme