Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300082535
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Dingo

8 60

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Cipa prej bambu e markës DINGO është një produkt i përditshëm për shtëpinë tuaj. Me një volum prej 200 ml dhe peshë prej 200 gramë, kjo cipë është ideale për përdorim të ndryshëm në kuzhinë. Materiali kryesor është bambu me komponentë plastikë, duke e bërë atë një zgjedhje të qëndrueshme dhe ekologjike.

Ngjyra e saj bezh e bën të lehtë për t'u kombinuar me çdo lloj dekori shtëpie. Paketimi përmban një copë, e cila është e mjaftueshme për nevojat bazë të përdorimit.

  • Material: Bambu me komponentë plastikë
  • Ngjyrë: Bezh
  • Volum: 200 ml
  • Peshë: 200 gramë
  • Sasia në paketim: 1 copë
Detajet
Vëllimi: 200 ml