Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300046427
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi OHAUS

345 00

Përfshinë TVSH 18%

380,00 €
Ju kurseni: 35,00 €

9 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Peshorja portative nga marka OHAUS, modeli Navigator™ NVT6201 EU, është një pajisje e përsosur për matje të saktësisë së lartë. Kjo peshore ka një saktësi prej 0.1 g dhe është e dizajnuar për të qenë e pavarur me kontroll përmes butonave. Ekrani i saj LCD me ndriçim të bardhë e bën të lehtë leximin e masave në çdo kusht drite.

Materiali prej çeliku inox e bën atë të qëndrueshme dhe të lehtë për tu pastruar. Mund të funksionojë me energji elektrike ose me bateri, duke mbështetur deri në 4 bateri. Peshorja është e dizajnuar për të punuar në një gamë temperature nga 0 deri në 40 °C.

Me dimensionet e saj prej 240 mm në gjerësi, thellësi dhe lartësi dhe peshën prej 1.5 kg, kjo peshore është ideale për përdorim në shtëpi, zyra ose laboratorë.

Detajet
Forma: Drejtkëndësh
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Çelik inox
Ngjyra: E bardhë
Teknologjia e ekranit: LCD