Blej tani

status:

Lodër Lego, Super Heroes 76212, 58 elemente

Numri i produktit: ACN-300030026
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Lego

17 98

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Superheronj të rinj të moshës 4+ do të ushtrojnë aftësitë e tyre të ndërtimit me argëtim dhe lojë me imagjinatë me setin LEGO® Marvel Shuri Lab (76212).


Në laboratorin e Shurit, të vegjlit do të gjejnë shumë atraksione interesante. Shuri po teston dorezat e fuqisë ndërsa Pantheri i Zi po rri pezull në bordin e tij.Ju madje mund të praktikoni të shtënat me lëshuesin e diskut në laborator. Çdo qese me tulla në paketë përmban një model dhe karakter të tërë që fëmijët mund ta ndërtojnë dhe ta luajnë shpejt.


  • Aksesorë për superheronj,
  • Gëzimi i argëtimit,
  • Praktika e saktësisë.


A nuk e njeh ende fëmija juaj universin Marvel? Tregojeni atë me këtë grup lojërash me superhero.

Detajet
Mosha: 4+ vjet
Numri i lodrave: 2
Pesha: 100 g


Produkte të ngjashme