Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Lodër për fëmijë Lego Dots 41807, 388 elemente

Numri i produktit: ACN-300029428
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Lego

44 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

LEGO DOTS 41807 Creative Designer Mega Pack 388 elemente


Tabaka përmban pesë byzylykë të rregullueshëm me ngjyra të ndryshme, pllaka me shumë ngjyra, 12 hijeshi të ylbertë dhe 20 pllaka ekskluzive të rastësishme me printime, slogane, karaktere dhe dizajne të ndryshme. Seti fokusohet në pesë pasione: kafshët, stili urban, natyra, hapësira dhe argëtimi veror. Paketimi përmban frymëzim për fëmijët për të inkurajuar kreativitetin, dhe byzylykët mund të dekorohen menjëherë nga kutia.


  • Kompletet DOTS i njohin fëmijët me argëtimin e LEGO-s teksa eksperimentojnë me kompletet. Me këto byzylykë çdo gjë është e mundur, sepse e gjithë magjia qëndron në imagjinatën e një fëmije.
  • Dizajn vazhdimisht - fëmijët mund të eksplorojnë dhe zhvillojnë aftësitë e tyre teksa dekorojnë pesë byzylykë të rregullueshëm me ngjyra të ndryshme me mbi 350 pllaka, duke përfshirë 20 pllaka ekskluzive të printuara dhe 12 hijeshi.
  • Projekte DIY për fëmijët e moshës 6 vjeç e lart - çdo adhurues i artit dhe dizajnit do ta pëlqejë këtë set. Rrathë të fortë dhe një përzgjedhje e gjerë pllakash janë një dhuratë ose surprizë argëtuese për fëmijët.
  • I vogël dhe plotësisht i lëvizshëm - çdo byzylyk është 20 cm i gjatë, kështu që fëmijët mund ta dekorojnë dhe modifikojnë lehtësisht në çdo kohë dhe kudo.
  • E përkryer për dizajnerët e vegjël - frymëzimi i thjeshtë në paketim e bën krijimin e modeleve një fllad dhe argëtimi i dekorimit mund të fillojë menjëherë.
  • Vetë-shprehje – ky grup LEGO® DOTS ju jep lirinë për të qenë krijues. Një byzylyk për t'u dekoruar në mënyrë të thjeshtë dhe përmes lojës zhvillon imagjinatën dhe vetëbesimin e fëmijëve.


Siguria së pari - Pjesët LEGO® bien, nxehen, shtypen, përdredhen dhe kontrollohen në shumë mënyra të tjera. Falë kësaj, mund të jeni i sigurt se ato përmbushin standardet e rrepta globale të sigurisë.

Detajet
Gjatësia: 200 mm
Mosha: 6+ vjet


Produkte të ngjashme