Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Lodër për fëmijë Lego, ariu në biçikletë

Numri i produktit: ACN-300029420
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Lego

9 99

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Aksion emocionues për fëmijë

Lëshoni orë të pafundme lojërash imagjinative me këtë komplet biçikletash LEGO® City Stuntz për të kryer kërcime dhe truke të vërteta.


Një set ndërtimi dhe luajtjeje për moshat 5+

Fëmijët shijojnë një ndërtim argëtues përpara se të organizojnë shfaqje dhe gara spektakolare të mbushura me aksion.

Detajet
Copë: 1
Mosha: 5+ vjet
Lartësia: 20 mm


Produkte të ngjashme