Blej tani

status:

Lodër për qen KONG Dot, rreth, e kuqe

Numri i produktit: ACN-300029110
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Kong

14 00

Përfshinë TVSH 18%

17,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

18 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

KONG dotz ofron një shumëllojshmëri argëtimi përtypëse me tekstura të shtresuara që tërheqin dhe kënaqin ata që përtypet më shumë. Kërcimi lozonjar dhe i paparashikueshëm i lodrës krijon entuziazëm për qentë, ndërsa gungat janë të zëna me pastrimin e dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve.

Detajet
Copë: 1
Lloji i kafshës: Qen
Madhësia: L
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme