Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Tharëse për flokë Philips BHD 827/00, 1800 W, e bardhë/rozë

Numri i produktit: ACN-300028912
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Philips

306 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Flokë unike. Kujdes i jashtëzakonshëm. Tharëse e re Philips Prestige me teknologjinë SenseIQ ndjen temperaturën e flokëve tuaj dhe rregullon nxehtësinë e emetuar më shumë se 12,000 herë për të parandaluar mbinxehjen. Kjo i bën flokët të shëndetshëm dhe me shkëlqim


Personalizimi

Teknologjia SenseIQ siguron tharje të përshtatur për nevojat individuale të flokëve. Sensori dixhital infra të kuqe i tharëses lexon vazhdimisht temperaturën e flokëve tuaj për të siguruar mbrojtje të përshtatur për nevojat tuaja individuale. Procesori inteligjent analizon të dhënat e regjistruara nga sensori dhe rregullon temperaturën më shumë se 12,000 herë në një seancë tharjeje për të parandaluar mbinxehjen e flokëve. Teknologjia jonë e leximit dhe përshtatjes mbron flokët tuaj gjatë tharjes, duke mbajtur deri në 95% të lagështisë natyrale të flokëve tuaj.


Kujdes

Jepini flokëve tuaj kujdes luksoz. Ruani deri në 95% të lagështisë natyrale gjatë tharjes për flokë të bukur, të shëndetshëm dhe me shkëlqim.


Fuqi e lartë

Dizajni inovativ i tharëses është projektuar në atë mënyrë që të sigurojë një rrymë të fortë ajri, falë të cilit koha e tharjes reduktohet me 30%.


Teknologji inteligjente

Programet dixhitale të avancuara ju lejojnë të rregulloni funksionet e tharjes sipas nevojave individuale duke zgjedhur automatikisht temperaturën e duhur dhe fuqinë e rrjedhës së ajrit. Opsionet janë të shpejta, të buta, manuale, stilimi, masazhi i kokës dhe kaçurrelat. Për t'i tharë flokët shpejt, zgjidhni modalitetin e shpejtë për kujdes shtesë - modalitetin e butë. Mund të përdorni gjithashtu modalitetin manual për të zgjedhur cilësimin tuaj të temperaturës/rrjedhës nga tre nivele të disponueshme. S

Detajet
Energjia elektrike: 1800 W
Funksioni i ajrit të ftohtë: Po
Funksioni jonik: Po
Gjatësia e kabllos: 2 m
Ngjyra: Rozë


Produkte të ngjashme