Blej tani

status:

Figaro Esperanza Salma EBL007, 25W, e zezë

Numri i produktit: ACN-300028849
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

11 60

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Figaro për flokë Esperanza është një pajisje perfekte për stilimin e flokëve, e nevojshme për çdo grua që kujdeset për pamjen e saj. Me ndihmën e saj, ju do të krijoni shpejt modelin e flokëve perfekt për çdo rast.

Figaro ka një fuçi të veshur me qeramikë me diametër 32 mm, falë së cilës ju do të krijoni kaçurrela të harlisura dhe të gjalla.

Figaro për flokë Esperanza do të funksionojë në stilimin edhe të flokëve më të vështirë.

Detajet
Frekuenca: 50 Hz
Gjatësia e kabllos: 1.7 m
Lloji i flokëve: Të gjitha llojet e flokëve
Ngjyra: E kuqe
Pesha: 265 g
Stilimi i kaçurrelave: Po


Produkte të ngjashme