Blej tani

status:

Celular Samsung Galaxy A04s, 6.5", 3+32GB, DS, i zi

Numri i produktit: ACN-300024834
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

135 00

Përfshinë TVSH 18%

148,00 €
Ju kurseni: 13,00 €

9 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Zgjero pamjen tënde në ekranin Infinity-V 6,5 inç në Galaxy A04s SM-A047F/DSN dhe shiko çfarë të ka munguar. Falë teknologjisë HD+, përmbajtja juaj e përditshme duket më e mirë, e mprehtë dhe e qartë. Skica e një ekrani Galaxy A04s vendoset në modalitetin portret mbi një pistë vrapimi në një fushë sportive. Skica e një ekrani Galaxy A04s është vendosur në modalitetin portret mbi një pistë vrapimi në një fushë sportive. Kthejeni galerinë tuaj në një thesar fotografish të realizuara me prekjen tuaj krijuese. Regjistroni momente të paharrueshme me detaje të qarta me kamerën kryesore 50 MP.

Detajet
Altoparlantët: Mono
Bluetooth: Po
Frekuenca e procesorit: 2 GHz
Frekuenca maksimale: 90 Hz
GPS: Po
Kapaciteti: 32 GB
Kapaciteti RAM: 3 GB
Kapaciteti i baterisë: 5000 mAh
Kapaciteti i memories: 32 GB
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i ekranit: LED
Lloji i kartës SIM: NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Materiali: Polikarbonat
Mbështet daljen USB: Po
Me vibrim: Po
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Rezolucioni i videos: 1920 x 1080
Sensorët e orës: Akselerometri
Thirrje video: Po
Versioni USB: USB 2.0
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme