Blej tani

status:

Monitor AOC 24G2SAE/BK, 23.8", 165Hz, i zi

Numri i produktit: ACN-300017973
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi AOC

171 00

Përfshinë TVSH 18%

200,00 €
Ju kurseni: 29,00 €

15 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

AOC 24G2SAE/BK, është një ekran me cilësi të lartë i krijuar për lojëra dhe aktivitete të tjera multimediale. Me një madhësi ekrani prej 60,5 cm (23,8") dhe një rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 pikselësh, ky monitor ofron pamje vizuale të mprehta dhe të gjalla. Monitori përmban një lloj paneli VA dhe një raport pamjeje 16:9, duke ofruar një përvojë gjithëpërfshirëse shikimi.


Karakteristikat kryesore:


  • 60,5 cm (23,8") Ekran Full HD me një raport pamjeje 16:9
  • Mbështetje AMD FreeSync dhe NVIDIA G-SYNC për lojë të qetë
  • Opsione të shumta lidhjeje duke përfshirë HDMI dhe DisplayPort
  • Hub i integruar USB për lidhje të lehtë periferike
  • 165Hz
Detajet
Aspect Ratio: 16:9
E përshtatshme për: Gaming
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca: 60 Hz
Frekuenca maksimale: 165 Hz
Kabllot e përfshira: Display port
Klasa e energjisë: A,G
Koha e përgjigjes: 1 ms,4 ms
Kontrasti: 3000:1
Lloji: Box
Lloji i HD-së: Full HD
Lloji i panelit: VA
Madhësia e ekranit: 23.8"
Ndriçimi i ekranit: 350 cd/m²
Ngjyra: E zezë
Numri i mikrofonave: 1
Numri i porteve: 2
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080
Rezolucioni i videos: 1080P
Tensioni i rrymës (V): 100 - 240 V


Produkte të ngjashme