Blej tani

status:

Laptop Apple MacBook Air 13.3", M1 8-core, 8GB RAM, 256GB SSD, 7-core GPU, hiri

Numri i produktit: ACN-300017520
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

1,103 00

Përfshinë TVSH 8%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Apple MacBook Pro 13.3' është inovacioni i radhës i laptopit profesional të Apple.I pajisur me një çip të shpejtë revolucionar, M1 Pro siguron shpejtësi të lartë dhe efikasitet të baterisë. Ekrani Liquid Retina XDR dhe tingulli Dolby Atmos do të mbështesin punën e specialistëve të imazhit dhe zërit. Modeli i paraqitur është i pajisur me 8GB RAM dhe një SSD 256GB.

Detajet
Bluetooth: Jo
Ekran me prekje: Po
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Gjenerata e procesorit: Apple M1
Kabllot e përfshira: USB Type-C
Kapaciteti i SSD: 256 GB
Lloji i panelit: IPS
Lloji i procesorit: Apple M
Lloji i produktit: Notebook
Madhësia e ekranit: 13.3"
Materiali: Alumin
Memoria e brendshme: 8 GB
Ngjyra: Argjend
Pesha: 1.29 kg
Rezolucioni (piksel): 2560 x 1600
Sistemi operativ: macOS Big Sur
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: Wi-Fi 4 ( 802.11n),Wi-Fi 6


Produkte të ngjashme