Blej tani

status:

Laptop Microsoft Surface, Intel core i5, 13.5", 4GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics

Numri i produktit: ACN-300017491
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Microsoft

491 00

Përfshinë TVSH 8%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

HP ju prezanton laptopin Microsoft Surface të gjithë adhuruesëve të teknologjisë. Baza kryesore e laptopit është e fuqizuar nga procesori Intel me teknologjinë më të fundit Intel i5 7200U. Laptopi po ashtu është i pajisur me kapacitet 4 GB RAM, dhe në të njëjtën laptopi posedon 128GB SSD, për të ju ofruar shpejtësi të përdorimit të laptopit në përditshmëri edhe në video lojëra. Laptopi posedon kartë grafike të integruar Intel HD Graphics. Të gjitha këto duke bërë laptopin ideal për një punë më produktive me perfomanca të larta.

Detajet
Bluetooth: Jo
Ekran me prekje: Po
Frekuenca e procesorit: 3.1 GHz
Gjenerata e procesorit: 7200U
Kapaciteti RAM: 16 GB
Kapaciteti i SSD: 128 GB
Kartela grafike: Intel HD Graphics 620
Lloji i procesorit: Intel Core i5
Lloji i produktit: Notebook
Madhësia e ekranit: 13.5"
Materiali: Alumin
Memoria e brendshme: 16 GB,32 GB
Ngjyra: Argjend,Hiri
Numri i daljeve USB: 2
Pesha: 1.25 kg
Rezolucioni (piksel): 2256 x 1504
Sistemi operativ: Windows 10 Pro
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme