Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Laptop HP EliteBook 850 G8, 15.6", Intel core i7, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, argjend

Numri i produktit: ACN-300017480
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi HP

1,353 00

Përfshinë TVSH 8%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

HP ju prezanton laptopin EliteBook 850 G8 për gjithë adhuruesit e video-lojërave. Baza kryesore e laptopit është e fuqizuar nga procesori Intel me teknologjinë më të fundit Intel i7 1165G7. Laptopi po ashtu është i pajisur me kapacitet 16GB RAM, dhe në të njëjtën laptopi posedon 512GB SSD, për të ju ofruar shpejtësi të përdorimit të laptopit në përditshmëri edhe në video lojëra. Të gjitha këto duke bërë laptopin ideal për të një punë më produktive.

Detajet
Bluetooth: Jo
Ekran me prekje: Po
Kapaciteti RAM: 16 GB
Kapaciteti i SSD: 512 GB
Kapaciteti i memories: 512 GB
Kartela grafike: Intel Iris Xe Graphics
Lloji SSD: M.2 NVMe SSD
Lloji i HD-së: Full HD
Lloji i memories: DDR4-SDRAM
Lloji i panelit: IPS
Lloji i produktit: Notebook
Madhësia e ekranit: 15.6"
Memoria e brendshme: 16 GB
Modeli i procesorit: 1165G7
Ngjyra: Argjend
Numri i porteve: 2
Pesha: 1.68 kg
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080
Seria e procesorit: Intel Core i7
Shpejtësia e RAM-it: 3200 MHz
Sistemi operativ: Windows 10 Pro
Thellësia: 305 mm
Versioni i Bluetooth-it: 5.0
Wi-Fi: 802.11 ax,Wi-Fi 6


Produkte të ngjashme