Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Laptop Dell G15 5520, 15.6", Intel core i7, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, i zi

Numri i produktit: ACN-300017473
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Dell

1,438 00

Përfshinë TVSH 8%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dell ju prezanton laptopin G15 5520 për gjithë adhuruesit e video-lojërave. Baza kryesore e laptopit është e fuqizuar nga procesori Intel me teknologjinë më të fundit Intel i7 12700H. Laptopi po ashtu është i pajisur me kapacitet 16GB RAM, dhe në të njëjtën laptopi posedon 512GB SSD, për të ju ofruar shpejtësi të përdorimit të laptopit në përditshmëri edhe në video lojëra. Po ashtu laptopi vjen me kartë grafike NVIDIA GeForce RTX 3050Ti. Të gjitha këto duke bërë laptopin ideal për të një punë më produktive.

Detajet
Bluetooth: Jo
Ekran me prekje: Po
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Frekuenca maksimale: 120 Hz
Fuqia e altoparlantit: 2 W
Kabllot e përfshira: AC
Kapaciteti RAM: 16 GB
Kapaciteti i SSD: 512 GB
Kartela grafike: Intel Iris Xe Graphics,Nvidia Geforce RTX 3050 Ti
Kohëzgjatja e karikimit: 4 h
Kontrasti: 800:1
Lloji SSD: M.2 NVMe SSD
Lloji i HD-së: Full HD
Lloji i memories: DDR5
Lloji i produktit: Notebook
Madhësia e ekranit: 15.6"
Mbrojtja e fjalëkalimit: Po
Memoria e brendshme: 16 GB,32 GB
Memoria e kartelës grafike: 4 GB
Modeli i procesorit: 12700H
Ndriçimi i ekranit: 250 cd/m²
Ndërfaqja e diskut: NVMe,PCI Express
Ngjyra: E zezë
Numri i porteve: 2
Numri i porteve Ethernet: 1
Pesha: 340 g
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080
Seria e procesorit: Intel Core i7
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac,Wi-Fi 6


Produkte të ngjashme