Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Laptop Lenovo ThinkBook 13x, 13.3", Intel core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, hiri

Numri i produktit: ACN-300017309
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

1,018 00

Përfshinë TVSH 8%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Baza kryesore e laptopit është e fuqizuar nga procesori intel me teknologjinë më të fundit Intel core i5 1130G7 . Laptopi ThinkBook 13x , po ashtu është i pajisur me kapacitet 16 GB RAM dhe në të njëjtën kohë pllaka amë është e përbërë 512 GB SSD m.2 për të ju ofruar shpejtësi maksimale të përdorimit të laptopit në përditshmëri edhe në video lojëra. Ekrani i tij është 15.6” dhe me pamje Full HD.

Detajet
Bluetooth: Jo
Ekran me prekje: Po
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Frekuenca e procesorit: 1.8 GHz
Fuqia e altoparlantit: 2 W
Kapaciteti RAM: 16 GB
Kapaciteti i SSD: 512 GB
Kapaciteti i memories: 512 GB
Kartela grafike: Intel Iris Xe Graphics
Lloji SSD: M.2 NVMe SSD
Lloji i HD-së: WQXGA
Lloji i panelit: IPS
Lloji i produktit: Notebook
Lloji i tastierës: QWERTY
Madhësia e ekranit: 13.3"
Memoria e brendshme: 16 GB
Modeli i procesorit: 1130G7
Ndriçimi i ekranit: 400 cd/m²
Ngjyra: E zezë,Hiri,Hiri1
Numri i mikrofonave: 2
Pesha: 1.13 kg
Rezolucioni (piksel): 2560 x 1600
Seria e procesorit: Intel Core i5
Sistemi operativ: Windows 11 Pro
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: 802.11 ax,Wi-Fi 6


Produkte të ngjashme