Blej tani

status:

Lodër për fëmijë LEGO Minecraft 21181, Ferma e lepujve

Numri i produktit: ACN-300015280
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Lego

45 01

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Fëmijët ndërtojnë shtëpinë më të mirë për lepujt e tyre, më pas shijojnë lojën krijuese brenda dhe jashtë me personazhet e preferuar të Minecraft.

Ky grup prej 340 copësh përmban një sërë veçorish dhe aksesorësh të mrekullueshëm për të angazhuar dhe argëtuar lojtarët e Minecraft të moshës 8+. Ndërtoni aftësitë ndërtimore, imagjinatën dhe inteligjencën emocionale të fëmijëve me këtë version praktik të lojës së tyre të preferuar.

Ky grup lojërash i gjithanshëm dhe me fund të hapur përmban të preferuarat e njohura, duke përfshirë zbutësin, lepujt dhe një mumje.

Detajet
Mosha: 8+ vjet
Ngjyra: Shumëngjyrëshe


Produkte të ngjashme