Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Lodër për fëmijë Lego Duplo 10977

Numri i produktit: ACN-300015244
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Lego

44 00

Përfshinë TVSH 18%

48,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

8 %

Dorëzimi me 09.03.2024 deri 11.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dhuroni fëmijëve tuaj kënaqësinë e lojës me kafshë siç janë macet dhe qentë duke iu dhuruar atyre lodrat Lego Duplo në formën e këtyre kafshëve. Të përbëra nga plastika dhe të pajisura me teknologji zanorë.

Detajet
Ngjyra: Shumëngjyrëshe,Shumëngjyrëshe,Shumëngjyrëshe


Produkte të ngjashme