Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300015225
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Lego

19 00

Përfshinë TVSH 18%

21,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

10 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Set Lego Duplo


Seti i lejon fëmijët të njihen me krijesat e mahnitshme që jetojnë në oqeane. Kompleti përfshin një peshk tropikal (peshk klloun), një balenë të madhe dhe të vogël dhe një breshkë deti.


  • Kutia përmban gjithashtu një shumëllojshmëri të faunës dhe florës së dyshemesë së oqeanit dhe një rrëshqitje.
  • Një tërheqje shtesë është një tabelë e palosshme, tre-dimensionale.


Fëmijët mund të mësojnë për krijesat e detit në habitatin e tyre natyror dhe të zhvillojnë një pasion për faunën dhe florën e oqeanit.

Detajet
Mosha: 2+ vjet
Thellësia: 240 mm


Produkte të ngjashme