Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Karrige për gaming Aerocool AC110 Air, e zezë/e kuqe

Numri i produktit: ACN-300011274
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Aerocool

195 00

Përfshinë TVSH 18%

215,00 €
Ju kurseni: 20,00 €

9 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

AC110 AIR përmban një dizajn të shkëlqyeshëm dhe elegant dhe jep elementin e shpejtësisë direkt në dhomën tuaj të lojërave. E ndërtuar me materiale lëkure artificiale premium dhe një përzierje të stilit të fibrave të karbonit, kjo karrige e lojërave ka një pamje moderne eSports. Teknologjia AIR në sipërfaqen e ulur dhe mbështetësen e karriges rrit frymëmarrjen dhe qarkullimin e ajrit, duke ju siguruar që të qëndroni të rehatshëm dhe të freskët gjatë lojës .I ndërtuar duke pasur parasysh shëndetin dhe mirëqenien tuaj, AC110 AIR përmban një dizajn ergonomik që ofron mbështetje të bollshme lumbare gjatë lojës. Shkuma e formimit me densitet të lartë përshtat në mënyrë të përkryer formën tuaj unike të trupit duke ofruar rehati maksimale. Me rrjedhje dhe ventilim superior të ajrit. AC110 AIR do t'ju mbajë të freskët dhe të freskët gjatë lojës, edhe pas disa orësh përdorimi.

Detajet
Llojet e mbështetëses së krahut: Mbështetëse e fortë
Llojet e mbështetëseve të shpinës: Mbështetëse e pasme me mbushje
Lloji i ulëses: Sedilje e mbushur
Materiali: Metal
Ngjyra: E zezë
Pesha maksimale: 150 kg


Produkte të ngjashme