Blej tani

status:

Çorape për qen Trixie 19471, të zeza

Numri i produktit: ACN-300009672
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Trixie

5 00

Përfshinë TVSH 18%

6,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

17 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Çorape për qen Trixie 19471, të zeza


Çorape për qen Trixie, janë çorape për qenët, të dizajnuara për të mbajtur këmbët e tyre të ngrohta dhe të mbrojtura.


  • Këto çorape janë të bëra prej një materiali të butë dhe të ngrohtë, duke siguruar që qeni juaj të ndjehet i rehatshëm gjatë gjithë kohës që i ka në këmbë.
  • Janë të pajisur me një gomë që i mbajnë ato të qëndrojnë në vend dhe nuk u zbretin nga këmba e qenit.
  • Këto çorape janë të dobishme për qenët me probleme në këmbë, siç janë ata me probleme në lëkurë, me dhimbje në këmbë, ose me ndonjë lloj probleme tjetër.


Përdorimi i çorapeve për qenët është një zgjidhje e shkëlqyeshme për të siguruar që qeni juaj të ndjehet rehat dhe të mbrohet në kohë të ftohtë dhe kur ecën në siperfaqe të vështira të tokës.

Detajet
Madhësia: S
Ngjyra: E zezë
Sasia në paketë: Nga 2


Produkte të ngjashme