Blej tani

status:

Çantë mbajtëse për kafshë shtëpiake Trixie, 28840

Numri i produktit: ACN-300009612
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Brendi Trixie

30 00

Përfshinë TVSH 18%

36,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

17 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Çanta mbajtëse Trixie është mbajtëse kafshësh praktike, prodhuar për qen dhe mace të vogla. Është bërë nga materiale me cilësi të lartë, duke përfshirë një pëlhurë poliestër të qëndrueshme dhe një kornizë metalike të qëndrueshme, dhe është në dispozicion në një larmi ngjyrash.


  • Transportuesi i kafshëve ka një brendshme të rehatshme të mbushur dhe dritare rrjetë në pjesën e sipërme dhe në anët që ofrojnë ajrim dhe dukshmëri për kafshën tuaj.
  •  Ai përfshin gjithashtu një jastëk prej leshi të lëvizshëm dhe të larë për të siguruar komoditetin e kafshës suaj gjatë udhëtimit.


Çanta Trixie është projektuar për transport të lehtë dhe të përshtatshëm.Detajet
Materiali: Poliestër
Ngjyra: Hiri
Pesha: 10 kg
Pesha maksimale deri në: 10 kg
Thellësia: 220 mm


Produkte të ngjashme