Blej tani

status:

Brushë për kafshë Furminator Dual Grooming Brush, e zezë

Numri i produktit: ACN-300008328
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi MSI

12 00

Përfshinë TVSH 18%

14,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

14 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Furça e rregullimit të dyfishtë Furminator është një furçë 2-në-1 me qime të forta dhe të buta që zgjidh pallton dhe përfundon modelin e flokëve.


  • Duhet të përdoret çdo ditë për 5-10 minuta në të njëjtën kohë.
  • Furçë 2-në-1 që zgjidh dhe përfundon modelin e flokëve.
  • Kapje ergonomike jo rrëshqitëse për kontroll maksimal.
  • Ana me qime metalike të qëndrueshme (shqipe të forta) është projektuar për të zgjidhur nyjet, për të hequr papastërtitë

dhe masazhoni lëkurën e kafshës suaj.

Detajet
Copë: 1
E përshtatshme për: Mace,Qen
Lloji i kafshës: Macë,Qen
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme